Do biletów wstępu doliczona jest opłata serwisowa

Bilety Wstęp do DELI Park - Trzebaw, 31 grudnia 2020

Bilety na Wstęp do DELI Park

Adres wydarzenia :

Deli Park
ul. Poznańska 1
Trzebaw

  sprzedaż do 31-12-2020 23:00  
Sprzedaż online kończy się : 31-12-2020 23:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

Park położony jest w urokliwym zakątku Wielkopolski – na skraju Wielkopolskiego Parku Narodowego – co zapewnia wypoczynek wśród cudownego, zielonego krajobrazu.  Z myślą o dzieciach powiększyliśmy nasz plac zabaw zewnętrzy o  dmuchane  place zabaw, drewniany plac zabaw w kształcie krokodyla oraz kreatywną piaskownicę, mini park linowy. Dla dzieci i młodzieży uczącej się, w Parku stworzyliśmy warsztaty łączące świetną zabawę z elementami edukacyjnymi. Zajęcia warsztatowe prowadzone są w formie zapewniającej edukację w bliskości z naturą oraz poprzez zastosowanie technologii wirtualnej (VR). 

W głębi DELI Parku znajduje się pierwsza w Polsce Podniebna Eko – wioska. Jest to nowatorski projekt łączący w sobie zabawę z edukacją i swobodną integrację z naturą. Atrakcja dedykowana jest dla całych rodzin, ale również dla grup szkolnych i turystycznych.
Na terenie DELI Park organizujemy urodziny, imprezy firmowe, wycieczki, zielone szkoły oraz eventy. Planujemy także organizować weekendowe warsztaty dla dzieci i dorosłych.

Bilet wstępu upoważnia do:
-  korzystania z parku bez limitu czasowgo,
- samodzielne zwiedzanie parku,  prehistoryczne zwierzęta, gigantyczne owady, park miniatur budowli świata, mini zoo oraz pierwsza w Polsce podniebna Eko-wioska
- korzystanie z placów  zabaw, dmuchańce, mini park linowy, plac zabaw krokodyl oraz gry interaktywne
 
Ważne informacje:
 
1. Osoby upoważnione do zakupu biletów zniżkowych muszą posiadać dokument uprawniający do korzystania ze zniżki, w przypadku braku dokumentu bilet zostanie uznany za nieważny.
2. Cena biletu wstępu do DELI Park jest zwiększona o opłatę serwisową administratora.
3. Bilet ulgowy przysługuje osobie posiadającej ważną legitymację.
4. Bilet ważny jest 30 dni od momentu zakupu.

 

**BILET SPACEROWY**
DOSTĘPNY CODZIENNIE W GODZINACH
Pon – Pt  12:00 – 18:00 kasy zamykamy na godzinę przed zamknięciem Parku.
Sob- Nd 11:00 – 18:00 kasy zamykamy na godzinę przed zamknięciem Parku.
DELI Park – ścieżka spacerowa wśród Zwierząt prehistorycznych , Owadów w powiększeniu , Mini zoo , podniebna EKO – wioska , Świat miniatur (ścieżka spacerowa pośród miniatur  budowli )
Bilet wstępu normalny – 15 zł
Bilet wstępu ulgowy – 15 zł
 
Bilet Spacerowy dostępny jest  od 9  maja 2020 r. do odwołania
1.   Informacja pod nr tel. 61-819-52-62 ,
2.   Możliwość zakupu biletu na miejscu i płatność tylko Kartą płatniczą lub on - line
3.   Na podstawie regulaminu sprzedaży biletów on-line  DELI Parku parku edukacji i rozrywki  Organizator informuje, że użytkownikowi nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy .
4.   Ze względu na ograniczenia działalności w związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju dla turystów udostępnione są wyłącznie bezpieczne ścieżki spacerowe oraz  przestrzeń zielona spacerowa i podniebna EKO – wioska
5.    Czas pobytu na terenie obiektu ograniczony jest do 2 godzin .
6.   Kasa nie zwraca pieniędzy za niewykorzystane atrakcje również ze względu na złą pogodę oraz ograniczoną przepustowość danych atrakcji.
7.   Przed zakupem biletu zapoznaj się ze skróconą wersją polityki bezpieczeństwa:
Na terenie obiektu obowiązuje bezwzględny nakaz noszenia maseczek w prawidłowy sposób (zasłonięte usta i nos),
Poruszając się wzdłuż ścieżek spacerowych zabronione jest dotykanie eksponatów oraz innych elementów infrastruktury.
W trosce o bezpieczeństwo naszych gości obsługa będzie regulowała liczbę osób przebywających na terenie obiektu .
Prosimy o zachowanie odpowiedniej odległości od innych osób zwiedzających minimum 2 m.
Na całym obszarze Parku obowiązuje bezwzględny zakaz korzystania z infrastruktury zabawowej( place zabaw , plac zabaw krokodyl, piaskownica interaktywna , wewnętrzny plac zabaw ). Te przestrzenie zostały zabezpieczone i odgrodzone dla zwiedzających.
Zachęcamy do odpoczynku z wykorzystaniem ścieżek spacerowych .


 

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka DialCom24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kanclerskiej 15, 60-327 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.
W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN